diskuze

vyjadřujte se prosím slušně...vulgarní slova se netolerují, a prosím o podepsání příspěvku....děkuji

Administrátor (správce stránek) nenese žádnou odpovědnost za vložené příspěvky do "diskuze" nebo do "info pro výjezdovku"!!!

diskuze

Nazor

Xx | 10.04.2016

Zbavte se Vlachovcu, kde vstoupí vzniknou jen rozbroje s nikým se nesnesou a jsou uražlivi.

Re: Nazor

člen | 10.04.2016

:-))
podle sebe soudím tebe...

Re

Ladislav Kala | 09.04.2016

Neřešte to veřejně na internetu musíme to všichni vyřešit na schůzi Láďa

Re: Re

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

A proč by jsme to tady nemohli řešit? Jen at si všichni přečtou co za bordel panuje ve sboru.

Myslíš na schůzi na kterou jsem já jakožto člen výboru nedostal pozvánku a na kterou dostal velitel pozvánku formou doporučeného dopisu pod záštitou výboru, i když někteří členové výboru o tom ani nevěděli??
Je demokracie takže by měli rozhodovat všichni a né jen několik lidí, kterým se nelíbí, že už si nemůžou dělat co chcou.

Pavel Pospěcha

Reakce k diskuzi

Člen | 09.04.2016

COŽE VY CHCETE SESADIT p.TAJSLERA A VLACHA MÍSTNÍ DERATIZATERY, KDO BUDE S BIOLITEM JEZDIT STŘÍKAT KOMÁRY, MOLY,MRAVENCE, ŠVABY A PLOŠTICE?????

Re: Reakce k diskuzi

Jan Pospěcha | 09.04.2016

Tak podle toho co píšeš člene, tak asi ty sám :D :D :D a abych tě uvedl na pravou míru ty "inteligente" tak komáři moli, mravenci, šváby ani ploštice hasiči nelikvidují.

Za vysvětlení nemáš zač
Jan Pospěcha

Re: Reakce k diskuzi

Marek Vlach st. | 09.04.2016

....jsem se zasmál...fakt dobré...vážený i likvidaci bodavého hmyzu dělá výjezdovka. Né jenom zábavu nebo nic a blbě kecat. víte co to je alergie na bodnutí, tak u některých co jsme byli nám ukazovali, i když to po nich nikdo nechtěl, průkazky alergiků. Určitě nikdo z nich se pod tvůj příspěvek nepodepíše....

Připomínka

Občan hradiště | 09.04.2016

Jak to tu pročítám, tak nabyvam dojmu, že když jste vzali za člena a pak za místostarostu zmiňovaného p.Vlacha začalo vše zle jak kdybyste podali ruku peklu a spojili se s Ďáblem!!! Měl by přece mít soudnost a charakter a zalést někam do ulity a ne pořád opruzovat ve sboru když ho tam nechcete. Kupte mu lízátko ať nebreci a pošlete ho domů za maminkou. Je mi vašeho sdh lito že tam mate takovéto vší!!

Re: Připomínka

Jan Pospěcha | 09.04.2016

Milý občane Hradiště. Já jsem nabyl dojmu, že asi nevíš o skutečném jádru problému.

Odpověď

Občan hradiště | 09.04.2016

P.Jane o problému vím dost od členů kteří se pravidelně zúčastňují schůzi narozdil od některých jiných. na tom co se tu píše zřejmě bude dost pravdy nemyslíte? nebo máte dojem že to vše tu o P.T.aM.V. Je výmysl?? Jestli je to opravdu aspoň částečně pravda tak to je dost hnus nemyslíte? proč se jich p.Jane neustále zastáváte??

Re: Odpověď

Marek Vlach st. | 09.04.2016

:-))

Anonimita

Pavel Pospěcha | 09.04.2016

Anonymně dokáže psát i malé dítě ale podepsat se pod příspěvek to už je na vás asi moc, co? Bojíte se postavit za svůj názor věřejně. Zajímalo by mě kteří členové výboru nesouhlasí s jednáním veliteje VJ. Když hned několik členů výboru o tomto nemělo ani zdání. Dle mého názoru vám vadí, že jelikož jednotka konečně funguje tak jak má, tak si už nikdo nemůže dělat co chce. A pokud si někdo není schopný zajít k doktorovi na obyčejnou pravidelnou prohlíku, nebo přijít na školení (nebo se aspoň omluvit). Tak ať se nediví že mu není poté něco dovoleno.

S pozdravem Pavel Pospěcha

Odpověď na názor

Také člen sdh | 09.04.2016

plně souhlasím s uvedeným názorem, agresi p.Vlacha vůči dětem jsem pozoroval již v době kdy si hrál na zdravotníka. Pak si získal svůj přízeň velitele a i toho štve proti všem!!Myslim že velitel má být vzorem a příkladem především dětem, a ne se takhle AROGANTNĚ a vulgárně chovat. je zarážející jak opilý nevhodně choval na tréninku děti, a prý to nebylo jednou. Myslim že toho chování již bylo dost, a že výbor uvažuje o odvolání velitele plně souhlasím. Škoda že nejsem ve výboru jinak bych také zvedl ruku pro odvolání. Děkujeme odejděte i s p Vlachem

Re: Odpověď na názor

člen | 09.04.2016

Někteří členové výboru si dělají co chtějí a takhle to vypadá, že vyhazují ty, kdo nejde s p. starostou SDH a pár jeho "přátel". To co se děje za poslední rok je k zamyšlení a výbor bez hlasování ostatních členů výboru rozhoduje o důležitých věcech. Kde jsou zápisy s podpisy výboru, že takto rozhoduje bez většiny? Buďte kolektiv a nerozvracejte tradici sboru!!! Je smutné, že dloholetí členové se musí na toto dívat, jak se rozvrací sbor. Styďte se.

Re: Odpověď na názor

člen | 09.04.2016

Hledejte pravdu v globálu a ne v malé skupince. Svolejte členskou základnu a veřejně s nadřízenými OSH a OÚ nechte vyjádřit své členy, jaký mají názor, co se děje ve sboru, který vždy byl příkladem v obci.

názor

člen sdh | 08.04.2016

Že si nechal velitel našeptavat bylbosti jedním přistěhovalým kecalem je smutné.Že se výbor sdh nechal zmást a zvolil ho mistostarostou je taktéž smutné,měl toto funkci dostat někdo ze zasloužilejších členu, a ne kdejaký přitěhovalý žvanil,ktery se snažíl rozbit a rozložit co se dlouho budovalo.A nyní si bude s velitele hrat na profesionaly v JPO5....Neslyšel jsem že by za celou dobu trváni sdh někdo někoho vyhazovál ze zbrojnice a obzvlašt nastupujici mládež. Asi NOVÁ DOBA A NOVÉ MORESY CO PŘIŠLY S TRAMTARIE S P. Vlachem.Myslím si že za dobu členství počural ještě malo sněhu aby nám tu do všeho kafral. To at jde zkoušet do jiného sdh Třeba Těrlicko střed****

Re: názor

Jan Pospěcha | 09.04.2016

Vážený člene SDH a vlastně i bratře :D Zkus se zamyslet, co jsi pro SDH potažmo celou výjezdovou jednoutku udělal za trvání ve sboru ty??? p. M. Vlach byl zvolen výborem a je smutné, že pokud přestal skákat jak mu bylo nařízeno, tak byl sesazen a nový místostarosta nebyl zvolen. Bohužel už nežijeme v době komunismu, kde si každý může na nějakých pozicích dělat co se mu zachce (viz. vyjíždět si s autem bez vypsané jízdy apod.)

Re: Re: názor

JP | 09.04.2016

(brát z výjezdového auta benzín do motorové pily a potom ho zpátky nedoplnit atd. atd)

Odpověď

Také člen sdh | 09.04.2016

P.Jane může velitel vyjezdove jednotky přijd do hasičarny vzít auto a v podnapilém stavu vyjed?? já myslím že ne? Anebo v Hradišti snad ano?to samé I P.VLACH. a nešlo o výjezd k zásahu? to se toleruje??

Re: Odpověď

Marek Vlach | 09.04.2016

Tak to jsi přehnal s touto pomluvou a nařčením. Laskavě a okamžitě dej důkaz kdy se tak stalo nebo se okamžitě omluv...v opačném případě budu konkrétní ohledně jízdy ke cvičení na ulici Soběšovické dne 24.9.2015 v 16:55, nebo několik jízd s MH na závody kdy se muselo tři dny dopředu hlásit jednomu abstinentovi jestli pojede jako řidič, pravdou je, že zpět se dotyčný vezl jako náklad, nemluvě o jeho výpadech při tréninku MH kdy usnul na trávě vedle kádě...po probrání z abstinenční únavy se odebral asi k domovu a už nemluvím o hnusné formě nabízení bonbónu tohoto člena. Za takového se posadit když řídí tak jde o život.

Re: Re: Odpověď

Člen | 09.04.2016

P.Vlach šahněte si do svědomí a zavzpomínejte!! nebo to tady chcete opravdu vypsat. Není problém

Re: Re: Re: Odpověď

Marek Vlach st. | 09.04.2016

vypiš!!

Re: Re: Re: Re: Odpověď

Člen | 09.04.2016

Kdo jezdil o zabíjačce s avii nality po vsi se svým synem??

Re: Re: Re: Re: Re: Odpověď

Marek Vlach st. | 09.04.2016

A všiml sis kdo řídil, kdo vlastně tam všechno byl v tom autě. jelo se určitě po vsi? A určitě jsem řídil já? dost o tom pochybuji Kolikrát se opravovalo rozbité světlo, blinkr zrcátko když s avii vyjížděl z garáže abstinent při tréninku MH, který nabízel bonbóny ze své kapsy u kalhot a potom usnul na hřišti kde ho i ti nejmenší obcházeli? Až přejede nějaké děcko tak pak nebrečte!!!!
Jak psal Karel Sobel neřešte tady nic do schůze...končím s touto diskuzí a prosím neberte mou rodinu do huby. Jestli máte problém s Vlach Marek st, tak to jsem já. umím se totiž nad svůj příspěvek podepsat.

Re: názor

Marek Vlach st. | 09.04.2016

1) o žádnou funkci jsem nestál byl jsem ukecán K.Soblem a jeho poskokem....bohužel jsem ještě nevěděl jak to tam musí šlapat po jeho.
sám jsem navrhoval ať tuto funkci dostane Pavla S. nebo Monika N., Vanda N. ale jasně mi bylo řečeno žádná ženská ve vysoké funkci...
2) přistěhovalec nejsem jediný i starosta obce je....
3)já jsem nic nerozbil tvoje chování a arogance, že jsou jenom hasiči a nic víc v obci nemůže existovat to rozbila,
4) na profíky si tady nikdo nehraje protože to je úplně jiný level, který ty nikdy nepochopíš ale za to ty nemůžeš
5) nikdo nevyhazoval "nastupující mládež ze zbrojnice" o bordelu co byl v garáži, jsme si vyjasnily výj, jed. s vedoucím mládeže a uznali chyby a pak udělal sice až po kontrole pořádek po MH.
6) nemám problémy s čůráním jako ty...
7)nechápu proč mě vyhazuješ do Těrlicka...kdo jsi že tak činíš a nemáš odvahu se podepsat...
TY JSI ČLEN? HAHAHA KDE SI NECHAL ODVAHU?!!!! AŤ TO TADY OSTATNÍ VIDÍ KDO TADY MORALIZUJE! TY JSI SRANDOVNÍ!!!

Dotaz na výbor

Jan Pospěcha | 08.04.2016

Vážený výbore SDH Hradiště.

Směřuji Vám dotaz, koho napadlo psát veliteli jednotky doporučený dopis? Co jsem pochopil, tak dopis měl být sepsán výborem. Jelikož jsme členem výboru, jak to že jsem o něčem takovém vůbec nevěděl a výborem počínání velitele nebylo na schůzi, která nebyla projednáno? Co se týče samotných nesmyslů a "slintů", který tento dopis obsahuje, k tomuto se vyjadřovat nemíním a nebudu, jelikož mě z toho natahuje... Pan jednatel mi v telefonu uvedl, že s jednáním velitele jednotky nesouhlasí někteří členové výboru, ale nikdy žádná schůze, kde by se to projednalo nebyla. Zajímá mě kdo z členů výboru s velitelem jednotky není spokojeno?

To, že v dnešní době si v HZ nemůže dělat každý, co se mu zlíbí a poté chtít velitele sesadit - výbore styďte se!

S pozdravem Jan Pospěcha

Odpověď

Karel Sobel | 09.04.2016

Tato výborová schůze byla svolána na můj pokyn,jelikož jsem byl osloven pěti členy výboru.
A proto jako starosta SDH ,jsem dal pokyn jednateli výboru SDH Hradiště panu M.Goluchovi,
aby tuto mimořádnou schůzi řádně svolal,neboť svolání výborové schůze je v mé kompetenci.
Dle stanov sdružení SDH byla panu P.Taislerovi řádně zaslána písemná dobírka, minimálně 14dní
před jednáním této schůze s jasným programem.
Protože Petr se zůčastňuje našeho jednání výboru maximálně asi jednou za rok
a to určitě nepokládám za dostačující,aby sním mohlo být cokoli projednáno.
Vzvhledem k tomu,že pan Petr posílá sms zprávy některým členům s různými paragrafy
o pozastavení jejich činnosti v jednotce a další nesmyslné věci.
Které budou samozdřejmě předmětem tohoto jednání,přistoupili jsme rovněž stímto pozváním touto formou
dle našich stanov,aby se nikdo nemohl vymlouvat,že na toto jednání nebyl řádně pozván.
Tito členové výboru,kteří mě vyzvali ,aby jsem tuto schůzi svolal,budou určitě na této schůzi přítomni.
Všichni zůčastnění schůze bodou tyto jména vědět ,jlikož bodou požadovat po našem veliteli ,
řádné vysvětlení tohoto jeho jednání.
Žádám všechny ,aby se zdrželi veškerých emocí a hodnocení kdo za co se má stydět,
až do projednání na této schůzi.
Je mi líto,že k něčemu takovému vůbec došlo a je mi rovněž smutno z některých věcí jak se je rozhodl řešit náš velitel.
Proto musíme na této schůzi dojít k jasnému závěru,aby došlo k všeobecnému vyřešení a uklidnění této situace.
S pozdravem
Sobel karel.

Re: Odpověď

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

Jako člen výboru požadují znát tato jména, jelikož v den konání schůze odjíždím na školení nositelů dýchací techniky do JK a tím pádem nejsem schopen být přítomen

Pozvánka

Michal Goluch | 04.02.2016

Dne 20.2.2016 pořádáme turistický výlet na Pustevny. Cesta z Trojanovic na vrchol. Odjezd od zbrojnice v 7:30 hod. Zájemci prosím o potvrzení účasti na 774811101. Těšíme se

bruslení

bruslení | 28.12.2015

dne 29.12 bruslák..sraz ve třičtvrtě na 5 :))))

vánoce

Michaela | 24.12.2015

Přeji všem krásné prožití vánočních svátku v klidu, míru a pohodě,hlavně bez úrazu a bacha na rybí kosti. Doufám, že rok 2016 bude lepší než tento. Všechno nejlepší ještě jednou a hodně úspěchů

bruslení

Michaela | 22.11.2015

Dne 5.12 od 14:00 se koná mikulášské bruslení v Českém Těšíně.
Eventuální zájemci ať se přihlásí do pátku vedoucímu mládeže či jeho zástupci. Toto se týká hlavně mladých hasičů.

youtube

Michaela | 05.10.2015

Kdo chce vidět naše videa a úspěchy tak jsou zde: https://www.youtube.com/channel/UCXGj4nDNum2HH_UrwJ5T2zg

Soutěže

MH Hradiště | 03.10.2015

Bohumín-Kopytov mladší: 3.místo a starší:5.místo

Havířov(poslední MLOK) mladší:2.místo a starší: 3.místo
celkově týmu v Mladších: 11 ¨
ve starších:12.................Letošní M.L.O.K je u konce :DD a chystáme se na 1 kolo roku 2016 na branný závod (měsíc říjen-listopad)

Soutěže

MH Hradiště | 25.09.2015

pro Marek st. a ostatní které to zajímá

Jednotlivci Raškovice(uzly): Ml.žáci: Marie kalová(1.místo),Lucie Goluchová(2.místo) ST.žáci: Markéta Kalová(1.místo),Klára Bystroňová(2.místo),
1. Věřňovice ml. žáci 3.místo,st.žáci 1.místo
2.Rychvald (M.L.O.K) st. žáci 2 místo
3.Bohumín-Vrbice 5.místo
4.Hradiště ml.žáci 2.místo st.žáci 2.místo

NÁSLEDUJÍCÍ SOUTĚŽ Bohumín-Kopytov SOBOTA 26.9

..Jméno...o lidech...

Marek st. | 25.09.2015

pokud se nebudete podepisovat křestním jménem, budou příspěvky odstraněny.
P.S. MH SDH Hradiště, aspoň tady napište jak jste na soutěžích dopadli. Nebudete to tady psát jenom mě ale všem ! Děkuji

Jméno..

MH SDH Hradiště | 24.09.2015

Anonymitu neberem...prosím o jméno :)

o lidech

| 22.09.2015

Když se nám opravdu daří, můžeme zapomenut, že hlavním posláním úspěchu je se všemi se o něj rozdělit. Někdy si dokonce můžeme začít myslet, že podíl na našem úspěchu máme jenom my. Může se to tak na první pohled zdát, ale často za námi stojí nespočet lidí, jimž vděčíme za příjemné i nepříjemné zážitky, které nás utvářejí.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek