diskuze

vyjadřujte se prosím slušně...vulgarní slova se netolerují, a prosím o podepsání příspěvku....děkuji

Administrátor (správce stránek) nenese žádnou odpovědnost za vložené příspěvky do "diskuze" nebo do "info pro výjezdovku"!!!

diskuze

Re: ...

... | 16.04.2016

promiňte ale není zde čas vložení...příspěvek jsem vložil dnes ve 12:55

Re: ...

p.Pospěchová | 16.04.2016

Proč se bojíš? Jsi srab a neumíš si stát za svým. Je to trapné, že se tak bojíš se podepsat a dokonce zvednout ruku, když nejsi přesvědčený o správnosti. To prostě nechápu, když se někdo bojí říci pravdu. Viděla jsem to na výroční schůzi, když všichni jsou potichu a bojí se říci svůj názor. Jde prostě jen říct svůj názor!!! Vždyť nikdo nikoho nezavírá ani nepopravuje.
Jsi směšný a taky jsem se doslechla, že se objíždělo po členech výboru, ale jen některých a říkalo se, jak mají hlasovat a p. starosta že nebude proti. Je to komedie, nemyslíte? A chci jen říci, že jsem ráda, že už nemusím se podepisovat za to, co se děje S pozdravem.

tajsler

petr | 10.04.2016

Ahoj... Ke zminenemu kosi. Urguji uz dva roky pana Valka i s pomoci Honzy kteremu mel kos donest na Msl pan Valek. Kos mel byt sozcasti k predelavce masiny. Penize tudiz ma pan Valek a penize platila obec soucasne s predelani masiny,takze tohle se me nemusi tykar. Ja jen zaridil predelani masiny. O dodani zbozi,kose se ma starat obec nebo sdh ta si ty penize neulil.

Re: tajsler

Tomáš Stalmach | 10.04.2016

OK dik Petře za odpověď a vysvětlení postup urgence a další možnosti řešení od uvedeného p.Valka proberem na schůzi.

rozdělovač

Ondřej Bucifal | 10.04.2016

Zdravím chtěl bych se SDH Hradišti omluvit , ten rozdělovač na té kádí jsem nechal já , jak jsme věci odnášeli do zbrojnice tak jsem si nevšiml že tam ten rozdělovač je , tu to stránku jsem nesledoval tak se omlouvám že jsem nenapsal dřív děkuji za pochopení . Ondra .

Re: rozdělovač

Marek Vlach ml. | 10.04.2016

Mohli jsme si toho všimnout všichni , příště to raději 2x zkontrolujeme, musíme se ponaučit z chyb ... :-)

Re: Re: rozdělovač

Ondra Bucifal | 10.04.2016

Presne tak :)

Re: rozdělovač

Marek Vlach st. | 10.04.2016

tak z tohoto chlapa si vy VŠICHNI ANONYMOVÉ vezměte příklad. Podepsal se a přiznal chybu. Ondro smekám jsi frajer....

Re: Re: rozdělovač

Ondra Bucifal | 10.04.2016

Diky ;)

Dotaz

Tomáš Stalmach | 10.04.2016

Ptám se odpovědných osob znova kde se poděl ten sportovní koš nebo kde jsou peníze? Doufám že se příslušný člen k tomu postaví čelem. není to malá částka takže se to nesnažte zamést pod koberec! Ptám se za revizní komisí. Prosím odpověď

MH Hradiště

MH Hradiště | 10.04.2016

Je nám líto co se tady děje..my jako děcka s tím nic neuděláme..všichni děláte chyby..a vždy se to dá nějak napravit..nikdo nejsme bezchybní..nás jako děcka hasiči moc baví..máme rádi všechny ze sboru..ale někteří jdou prostě proti nám..a to nás moc mrzí..podle nás je to divné dávat takové věci na internet..když z toho polovina není ani pravda..jak už jsme říkali my s tím nic neuděláme..jsme jenom děcka..ale jde jen o názor,nezlobte se..


MH Hradiště (děcka)

Re: MH Hradiště

člen | 10.04.2016

tem kdo jde proti vám, myslite pána co raději místo nového auta pro vás, chce raději novou fasádu na hasičárně? Možná chce i novou fasádu taky pro sebe :-)))

Rozdělovač

Láďa | 10.04.2016

Sice sem nebyl předevčírem na tréninku, ale jdu ten rozdělovač uklidit..Hádat se umí každý ale uklidit to ne..Láďa

Re: Rozdělovač

Marek Vlach ml. | 10.04.2016

Láďo v pátek jsem žádný rozdělovač neviděl , kdybych ho viděl tak ho přece uklidím ať už ho tam zapomněl kdokoliv...

Re: Re: Rozdělovač

.. | 10.04.2016

protože tam v pátek žádný nebyl..

Příspěvek

Dlouholetý občan | 10.04.2016

Znal jsem dlouholeté členy vašeho sdh Kubečku, Wojaczka, Bobka,Jurosze, Stalmacha, Sobela, Bubika atd.znám i jejich děti, a nejsem si jist že by někdy s nich byl takový křivak. Poradim vám zajděte pro ně na hřbitov ať nakopou ty novodobé neomalene hejsky do prdele. Neboť to aspoň byli ferovi chlapi co něco dokázali.

Re: Příspěvek

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

A ty co za debila, že se neumíš podepsat?? Blbě kecat umí každý, ale vzít to na sebe, tak jste asi všichni malincí.

Připomínka

Tomáš Stalmach | 10.04.2016

Nyní jsem se dostal k tomu co se tu propira za špina, kdo má pocit že by se měli k vyřešení situace zvát zástupci OSH a OU jak to psal. Je to přece vnitřní záležitost sboru. Druha věc je ten rozdělovač, já mám také dotaz kde je ten sportovní sací koš který se zaplatil již v roce 2014 a dodnes není! nebo snad někdo zpronevěřil peníze sdh? Jak to je v tomto případě?

Re: Připomínka

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

Velitele VJ jmenuje starosta obce, takže v tomto případě je zástupce OÚ na místě, a ohledně zástupců OSH, tak si myslíš že ten bordel co se tady děje se už nedostal až na OSH??

Re: Re: Připomínka

Tomáš Stalmach | 10.04.2016

Pavle velitele VJ přece navrhuje výbor sdh a starosta OU jen schvaluje.

Re: Re: Re: Připomínka

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

no právě takže z mého pohledu je zástupce OÚ na místě aby sám posoudil zda je na místě odvolat velitele VJ

Vzkaz

p.Pospěchová | 10.04.2016

Tak je mi z toho nějak divně, jak se chováte ke členům, občanům. Možná, že jednou se stanete i Vy občany či členy jiné obce či města a asi by se Vám nelíbilo, kdyby se k Vám takhle někdo choval. Každý dělá chyby a měl by se omluvit. Ale to zřejmě u nás neplatí. Osočování a urážky a tělesné napadání je asi příznak nové doby tzv. demokracie - kterou vedou někteří. Znáte přísloví :" Dejte blbci funkci a takhle to dopadne. A je jedno, jestli to je starosta, zastupitel, poslanec či prezident." Buďte kolektiv a nerozvracejte to, co se tu roky budovalo. Asi by všichni zasloužili jít do přírody na čerstvý vzduch, jenže na Ostravsku je toho málo, že?
Zdravím Vás a hledejte pravdu i sami u sebe. Minulý týden, když jsem byla na pohřbu známého, říkal farář, že mrtvý všem přítomným odpouští. Ale to už je pozdě. Snažte se domluvit včas, pokud žijeme!!!
Snad to někdy pochopíte. Zdravím Vás.

rozdělovač

Marek Vlach st. | 10.04.2016

haloooooo to máme tolik peněz, že necháme rozdělovač na kádi venku. Místo anonymních lží, osočování a urážek si ukliďte (zameťte) před svým prahem. Zjistěte si kolik tento rozdělovač stojí. Tak pojďme odvolat viníka.!!!!!!!! :-)))

Re: rozdělovač

Michaela | 10.04.2016

Podle zjištěných informací, rozdělovač nenechali děti venku, a kluci, kteří poté v hasičárně trénovali. Marku zeptej se na to doma, možná budeš překvapený. Myslím to dobře.

Re: Re: rozdělovač

Marek Vlach ml. | 10.04.2016

My jsme s rozdělovačem vůbec netrénovali tak nechej kluky klukama ....

Anonymita

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

Čeho se bojíte, že nejste schopní se pod svůj příspěvek podepsat?? Nebo to píše pouze jeden člověk?? Dle mého si svůj postoj nejste schopni obhájit a to co tady píšete jsou prach sprosté lži!

Re: Anonymita

Marek Vlach st. | 10.04.2016

Máš pravdu Pavle, neumí si svůj postoj obhájit, jsou naočkování někým, již zmiňovaným příspěvkem o agresivním starostovi sdh.
A naposled vás žádám, přestaňte brát do huby mojí celou rodinu. budu nucen si u příspěvku , které napadají mou rodinu, zveřejnit I.P. adresu a tím konkrétní osobu. Jestli tady je diskuze, tak určitě k SDH a VJ, to jsou totiž dva odlišné subjekty.

Ostuda

Pavel Pospěcha | 10.04.2016

Já si zase nepamatuji, že by nějaký předchozí starosta když se ožral napadal ostatní členy a vyhazoval je. Ohledně dalších ožralů tak vám dám na příklad zbrojmistra, který si je schopný na dětském treninku ožralý lehnout na zem mězi děti. ale to vám asi nevadí co? Vám vadí pouze ti co neskáčou, jak váš slavný pan starostá píska.

Psi štěkají a karavana jde dál.

Marek Vlach ml. | 10.04.2016

Náhodou jsem se dostal k téhle diskuzi a žasnu nad některými komentáři. Chtěl bych se zeptat pána co mě napadá v příspěvku a bojí se podepsat ,jestli má tak malé péro že si musí léčit své komplexy na internetu ? Prosím Tě, když máš tolik informací tak určitě víš kde bydlím ,stav se, můžeme si o tom popovídat ...

Odpověď

Občan | 10.04.2016

I takové tu máme je to jak mor snaží se vše nakazit, banda která tu přišla s kufříky a bude se snažit cpát mezi dlouholeté občany, škoda že místo domu kde se nastěhovali nechovou ovce ty jsou aspoň Neškodne a užitečné!!!

Re: Odpověď

Marek Vlach st. | 10.04.2016

važ slova.

Doporučeni

Xx | 10.04.2016

Žente toho Vlacha vidlema a cepy, jak toho zloducha KAZISVĚTA v to pohádce kde vstoupil tam škodil, a též se nim vypořádali.

Re: Doporučeni

Marek Vlach st. | 10.04.2016

dobrý:-)) a teď o červené karkulce:-)) jestli chceš na mě brát vidle a cepy tak se nejdříve zeptej vyvolených jestli můžeš?

Připomínka

Dlouholetý člen | 10.04.2016

Pamatuji starosty Juroše, Stalmacha, Nogola, a takové chování by si nikdo nedovolil. p.Starosto osobně koupím balíčky a poděkujte veliteli i jeho puclekovi Vlachovi ať již konečně odejdou

Xx

Občan hradiště | 10.04.2016

Bacha na Vlacha jsou prý agresivní a dokonce napadají vlastní členy!!!! syn i otec

Re: Xx

Marek Vlach st. | 10.04.2016

jednoho agresivního znám, dokonce to bylo zmíněné i na valné hromadě, že? K tomu se nikdo nevyjádřil, co?

Odpověď na názor

Členka sdh | 10.04.2016

je mi hamba co se tu děje a nějací mladí usmrkanci si hrajou na frajery. To nikdy za velitelů Bubika, Sobele, Pustowky nebylo!

Re: Odpověď na názor

JP | 10.04.2016

Ano nebylo protoze to byli pouze lide, kteri byli ve svych funkcich papirove a o nic se nestarali ale pokud se chce nekdo zasadit o zlepseni tak to samozrejme vadi a je to spatne. Ale to je normalni doba zadne zmeny nejsou pripustne a samozrejeme jakekoliv pokusy o napravu ci zmenu k lepsimu vyvstanpu az do soucasne situace

Názor

Člen | 10.04.2016

Slavné vyjezdove velí ožrala, který když přijde tak věčně nality, to je vzor!!!

Odpověď na názor

Sdh | 10.04.2016

Však dostal na schůzi balík a poděkování za ten hnus co nadělal, tak proč tu pořád starší???

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek