Zpráva výboru SDH Hradiště za měsíc leden 2016

05.02.2016 14:08

Zpráva výboru SDH Hradiště za měsíc leden 2016

Pan Staniczek nás seznámil s náklady a příjmy za tento měsíc. Valná hromada, celorepubliková soutěž MH v Brně a nákup nových dresů pro MH to byly výdaje. Příjem tvořila mimořádná dotace poskytnutá na dresy pro MH a zisk ze zajištění bufetu na obecním plese.

Poté již následovalo rozdělení funkcí na tradiční akci "Pochování basy" a také co nakoupit za jakou cenu bude prodej a co dobrého bude k večeři.

Další bod jednání bylo vyřazení členů, kteří neplatí příspěvek a to Bystroň Jan a Dubská Nikol Marie. Zároveň dva chtějí ukončit členství z důvodů odstěhování se do jiného města a to Martinek Jan a Nogol Petr.

Následovalo oznámení o schválených dotacích pro náš sbor z rozpočtu obce Těrlicka. Nedostali jsme co jsme chtěli, ale i za to co obdržíme jsme rádi.

Zakončili jsme to pozváním na turistický výlet na Pustevny dne 20.2.2016 pro všechny členy, MH a jejich rodiče.

Krásné chvíle plné zážitků přeje za SDH Hradiště Michal Goluch