Halová soutěž Jablonec

27.03.2016 06:35

O víkendu 19. - 20. 3. 2016 se naši mladí hasiči zúčastnili pro ně zcela nové soutěže v Jablonci nad Nisou. V sobotu se jednalo o soutěž zařazenou do Českého halového poháru v běhu na 60m s překážkami. V konkurenci závodníků, kteří tento sport trénují neustále a je pro ně prioritní, jsme se vůbec neztratili. V kategorii mladších dívek se Karolina Goluchová umístila na 80 pozici z 98 soutěžících. V kategorii mladších chlapců skončil Marek Budzinski 62. v konkurenci 136 závodníků. Starší chlapce reprezentoval Daniel Škrobánek, který obsadil 109. místo ze 170.

Největší zastoupení jsme měli v kategorii starších dívek, kde z celkového počtu 159 startujících dívek obsadila 39. místo Markéta Kalová, 50. Adéla Pazgyerová, 73. Issiridirová Sofia a 108. místo Bystroňová Klára, která jela zcela bez tréninku za nemocnou holčinu.

V neděli se konala soutěž pod názvem “Jablonecká hala dorostu 2016” v běhu na 100 metrů s překážkami, které se zúčastňují i reprezentanti za Českou republiku. V kategorii mladších dorostenek děvčata obsadila 34. a 35. místo ze 41 startujících. Střední dorostenky obsadily 38. a 64. místo ze 101 soutěžících. V mladších dorostencích se nepovedl pokus a tak to byla pouze 34. pozice z 36 soutěžících. I přesto se všichni moc snažili.

Musím jim moc poděkovat za vzornou reprezentaci a doufám, že příště to bude ještě o něco lepší než tato první zkušenost. Poděkování samozřejmě patří obci za její podporu a pomoc.