prosím o uvedení na pravou míru...děkuji

člen SDH Hradiště | 27.01.2017

Dobrý den starosto SDH
Na výročce jste nás postavily před hotovou věc, že nám obec koupila psa. Tak to nechápu, obec koupila psa pro koho, děcka, výbor, sbor nebo výjezdovku, která se konečně obnovila po roce, a to jsem opravdu upřímně rád, a pes bude dělat jako co? Tak proč se kupoval? Byl bych moc rád, kdybych dostal odpověď a určitě nejenom já, a pokud to není nějaký podvod s OÚ, jak se píše níže „Není výjezdovka jako výjezdovka, ale služební kočkopes ))))…“ tak mi odpovíte. Předem za všechny, které to určitě taky zajímá, moc děkuji za odpověď.
Tak se vás ptám:
1) Po obci koluje zpráva, že psa nám prodal přes obec s vaší pomoci náš jednatel SDH, proč?

2) Kolik stálo veterinární vyšetření před koupi psa?

3) Kolik zaplatila obec za koupi psa?

4) Je na obci řádně vystavena faktura na koupi psa a veškeré náklady s tím spojené, z důvodu případného kontrolního auditu nebo revize pokladny na obci?

5) Co je to za rasu?

6) Je to čistokrevný pes s PP? Jaký? Pokud není, nic se neději i kříženci jsou skvělí psi pro výcvik. Někdy i lepší.

7) Kolik nás stál výcvik, za který jste nedostali potvrzení o absolvování výcviku?

8) Firma, spolek, osoba, která prováděla výcvik, její jméno a kvalifikace v oboru výcviku psů?

9) Co to byl za výcvik?

10) Kde se prováděl výcvik?

11) U koho bude pes?

12) Bude mít zodpovědná osoba na psa dostatek času?

13) Jaké bude absolvovat pes výcviky?

14) Na co bude zaměřen výcvik psa? (zkoušky záchranářské-podle Mezinárodního zkušebního řádu IRO)? Nebo jiné?

15) Kdo se bude starat o jeho výcvik? (psovod z výjezdovky)?

16) Bude mít psovod zkušenosti s výcvikem psa pro dané zaměření výcviku?

17) Kolik bude náš sbor stát ročně pes, žrádlo, výcvik, veterinární kontroly případně ošetření a vše s tím spojené (doprava apod.)?

ještě jednou děkuji za odpověď a přejí hezký den a hodně úspěchů v roce 2017!

Přidat nový příspěvek