Není výjezdovka jako výjezdovka, ale služební kočkopes ))))…

občan Hradiště | 01.07.2016

Tak toto nemá obdoby, místo abyste se konečně dali dohromady jako výjezdovka, tak si pořídíte služ. psa, (o kterém si asi myslíte, že ho snad vycvičíte k záchraně osob nebo vyhledávání zápalných látek, stopování zlodějů a různých kriminálních živlů?) Všechny takto podivné finanční aktivity sboru vs. OÚ (výčep, pes…určitě ještě není konce), které schováváte za aktivitu mladých hasičů a sboru, jsou do nebe volající. Kolik stojí ročně takový pes, (žrádlo, očkování, pohonné hmoty pro dovoz psa na cvičák, výcvik psa, pohonné hmoty na odvoz ke zkouškám atd.), kdo to bude platit?!!!! Já mám ve stodole myši, které bych mohl obci prodat, obec mi je daruje zpět, tím budou služební a to co sežerou, mi obec proplatí na konci roku i s úrokem. Opravdu se divím starostovi OÚ, že toto Vám neustále toleruje, snad bude takto benevolentní i k ostatním spolkům a sdružením v obci až za ním přijdou, nebo toto se dělá pouze kolegům ze stejné volební strany?
Na co máte Avii s výbavou za nemalé peníze!!!! Mercedes Vito? Starosto OÚ je třeba s tím něco udělat!!!! Divím se, že už Avia není někde, kde by pomáhala!!!!!
Mladí hasiči jsou super, ale těmito finančními machinacemi s OÚ je ubíjíte. Proč za MH neustále schováváte podivné aktivity starostů, je to na vedoucím mládeže ať s tím něco udělá a nemíchá MH do těchto hnusných aktivit, ale ten myslím taky kandidoval za stranu se starostou, a jde jim taky na ruku, ono je vlastně jedno kdo je kdo a který starosta je který, Sobel vlastně šéfuje i obci, když se toto děje.
Starosto OÚ nenechte si už s..t na hlavu od ….

Přidat nový příspěvek