...

... | 16.04.2016

Dobrý den všem, je mi nějak divně z toho co se děje ve výboru.
předem se všem omlouvám, že se nepodepíšu ale má to svoje důvody. Moji předkové byli ve vysoké funkci v SDH a kdybych nešel se starostou tak by určitě někdo začal pomlouvat i mě jako to tady je napsáno níže nebo výše, nevím kde můj příspěvek objeví. Ale určitě dnes nebudu mít jinou šanci než zvednout ruku pro odvolání VJ, protože si to tak starosta přeje, a rovnou vám říkám, že jezdil po všech z výboru a přikazoval jako mě, že mám zvednout ruku pro odvolání a on aby vypadal, že to tak nechtěl bude hlasovat pro zachování velitele VJ, dokonce se všude chlubí, že u starosty OÚ to má podchycené aby okamžitě odvolal velitele. Asi pan starosta si myslí, že křeslo na OÚ mu určitě nezařídil Starosta SDH ale občané z celého Těrlicka. jsem srab vím to a proto to tady píšu jako anonym a doufám, že se hne aspoň trocha svědomí ve starostovi OÚ. protože se začíná po celém úřadě povídat, že to na obci řídí starosta ale ten z SDH Hradiště. Nikdo z výboru nebyl s velitelem VJ na zásahu kde by velitel pochybil a tím by mohl tady nebo na výboru tvrdit, že je potřeba velitele VJ odvolat. Dovolím si taky tvrdit, že nikdo z výboru včetně mě nemá ani páru co všechno obnáší velet VJ a přebírat odpovědnost za chlapy. Tak takhle to dnes bude. politika, politika a zase politika.

Přidat nový příspěvek